letošní sezona
informace z předešlých let
posádka vozu
možnost pronájmu vozu
soutěž pro vás
partneři našeho týmu
spojení na náš tým

 

Navštivte také další motoristické weby! Najdete je na adresách

ewrc.cz

motormix.cz

rallyejournal.cz

auto.impuls.cz


 
Návrh spolupráce

Vážený zástupce společnosti,

Nabízíme Vaší firmě možnost prezentace obchodního jména v exkluzivním prostředí automobilových soutěží (rally).  Mezinárodní mistrovství ČR je nejsledovanější motoristickou disciplínou u nás.  U tratí rychlostních zkoušek se schází veliké množství diváků. Například při Barum rally a Rally Bohemia jejich počet přesahuje 100.000.

Představení týmu

Soutěžní tým AP motosport disponuje profesionálním technickým zázemím podpořeným kvalitním personálem, který má mnohaleté zkušenosti se stavbou a přípravou soutěžních speciálů pro automobilové rallye.  Vlastní dva soutěžní vozy Mitsubishi Lancer EVO IX, které patří k absolutní technické špičce skupiny N.  Posádku týmu tvoří prioritní jezdci Ing. Václav Arazim a Julda Gál, několikanásobní Mistři ČR skupiny N.

Historie

Posádka Ing. Václav Arazim a Julda Gál patří již mnoho let k absolutní špičce českých rallye.  První titul ve třídě N 1300 získali s vozem Škoda již v roce 1985.  Díky dosahovaným výsledkům byli zařazeni do reprezentace ČR a zde se jim v roce 1989 podařilo zvítězit v absolutním pořadí tehdy velice prestižního seriálu Poháru míru a přátelství.  S nejsilnějšími závodními vozy skupiny N soutěží od roku 1993 a hned v roce 1994 získali s vozem Ford Escort Cosworth titul Mistři ČR v celé skupině N.  V roce 1995 jako první posádka v historii českých rallye zvítězili v absolutní klasifikaci s vozem skupiny N a to hned ve dvou soutěžích ve Vsetíně a v Příbrami.  Od roku 1998 tým AP motosport bojuje o vavříny s vozy Mitsubishi Lancer EVO.  Po 3. místě v roce 1998 a 2. místě v roce 1999, se jim podařilo získat druhý titul ve skupině N pro rok 2000 a to naprosto suverénním způsobem.  Pět vítězství v hodnocení vozů skupiny N a vynikající konečné 5. místo v absolutní klasifikaci.  ;Na tyto výsledky se podařilo úspěšně navázat i v letech 2001 a 2002 obhajobou titulu a tedy získáním hattricku.  Svoji suverenitu v produkčních autech potvrdili Arazim s Gálem ziskem titulu i v letech 2004 a 2005.  Po 2. místě v roce 2010 se jim také díky 3. místu v absolutním pořadí na Rally Bohemia, podařilo získat již sedmý titul v Mezinárodním mistrovství ČR.  Díky těmto výsledkům patří naše posádka neustále mezi prioritní jezdce.  Zisk národní priority je nejen otázkou prestiže týmu, ale dává posádce a především reklamním partnerům jistotu přidělení nízkého startovního čísla, což zajišťuje maximální zájem médií a také diváků u tratí rychlostních zkoušek.

Nabídka

K propagaci Vaší firmy nabízíme veškeré volné plochy na závodním a doprovodném vozidle, na oblečení jezdců i mechaniků a samozřejmě začlenění obchodního názvu firmy do propagačních materiálů. Součástí je i prezentace naší spolupráce v motoristických televizních a tiskových periodikách. V případě zájmu se posádka se závodním autem může zúčastnit i promotion akcí, pořádaných Vámi nebo Vašimi obchodními partnery. Věříme, že Vás tento návrh spolupráce zaujal, a že v něm najdete atraktivní příležitost ke zviditelnění Vaší firmy.

S přátelským pozdravem

Ing. Václav Arazim