letošní sezona
posádka vozu
možnost pronájmu vozu
soutěž pro vás
partneři našeho týmu
máte zájem o reklamu na našem voze?
spojení na náš tým

 

Navštivte také další motoristické weby! Najdete je na adresách

ewrc.cz

motormix.cz

rallyejournal.cz

auto.impuls.cz


Archív článků - sezóna 2004 :

Litvínovský jezdec Václav Arazim získal titul Mistra ČR v rallye

Posádka litvínovského týmu APmotosport, Ing.Václav Arazim - Julius Gál, se do tabulek MMČR nesmazatelně zapíše jako historicky první vítěz v kategorii tzv. Produkčních Vozů. O svém titulu rozhodli minulý víkend v Příbrami.

I když to letos po absenci v Rakousku a kuriózní chybě na Slovensku nevypadalo moc růžově. O jejich titulu tedy rozhodly ryze české tratě. Ke třem vítězstvím na rallye Šumava v Klatovech, na Bohemii u mladé Boleslavi a v Příbrami, přidali dvě druhá místa na nejkrásnější české soutěži v Českém Krumlově a na Barum rallye ve Zlíně.

Litvínovská posádka na své cestě za titulem těžila nejen ze svých nesporných zkušeností a jezdeckých kvalit, ale také ze spolehlivosti své techniky. Jejich závodní speciál Mitsubishi Lancer EVO 7 připravují týmoví mechanici Zdeněk a Petr Pipotovi. Tohoto výjimečného úspěchu dosáhl tým s podporou firem OKMP, a.s. a ELSEV, s.r.o.

APpress 2004

Václav Arazim si dal k svátku už pátý titul Mistra ČR

Posádka Hela motosportu, Ing.Václav Arazim - Julius Gál, se do tabulek MMČR nesmazatelně zapíše jako historicky první vítěz v kategorii tzv. Produkčních Vozů. O svém titulu rozhodli už v Příbrami. I když to letos po absenci v Rakousku a fatální chybě na Slovensku nevypadalo moc růžově. O jejich titulu tedy rozhodly ryze české tratě.

celý článek

PŘÍBRAM

V Příbrami, jsme startovali se značným náskokem v průběžném hodnocení produkčních vozů. Nabízel se značný prostor na taktizování, protože nám k zisku titulu stačilo dojet na čtvrtém místě.

celý článek

Arazim si upevnil vedení v průběžném hodnocení produkčních vozů

Barum rallye byla opravdu náročnou zkouškou techniky i samotné posádky. Třídenní "maratón" nebyl ani tak dlouhý, jako spíše zdlouhavý. Na jeho konci měla posádka Hella motosportu Arazim - Gál, velmi smíšené pocity. "Letošní Barumka neměla ten správný rytmus nebo se nám ho po celé tři dny nepodařilo najít. S výsledkem jsme nakonec spokojeni, hlavně že jsme za sebou udrželi Tibora Cserhalmiho. Výkony polských jezdců jsou pro nás hozenou rukavicích. Není to tak dlouho, co jsme je poráželi mi na jejich domácích tratích.", posteskl si Julda Gál.

celý článek

BARUM

Barum rallye byla opravdu náročnou zkouškou techniky i samotné posádky. Třídenní "maratón" nebyl ani tak dlouhý, jako spíše zdlouhavý. Na jeho konci měla posádka našeho týmu smíšené pocity.
Na letošní Barumku přijelo několik velice dobrých zahraničních posádek s produkčními vozy a tak jsme byli zvědaví, jak dopadne naše srovnání.

celý článek

APmotorsport před Barum rallye

Vedoucí posádka průběžné klasifikace produkčních vozů Václav Arazim - Julius Gál se velmi těší na srovnání se špičkou Evropy. Skromný rozpočet nedovoluje týmu startovat v zahraničí i když by se rád ukázal i jinde než doma.

celý článek

BOHEMIA

Bohmia Rally začíná již tradičně v pátek odpoledne paralelní okruhovou zkouškou na autodromu v Sosnové. Na její start se postavilo celkem 23 produkčních vozů.
V Sosnové se, jako každý rok, sešlo velké množství diváků

celý článek

APmotorsport na "letišti u Vlašimi" znovu bronzový.

Posádka AP motosport si dolétla pro 3.místo v absolutním pořadí V.ročníku Classic Rallye Vlašim, jen těsně za Leošem Flídrem s Bohumilem Ehlem (Mitsubishi). Absolutním vítězem se stala posádka Ludvík Otto - Jakub Denk (Toyota). Tomáše Arazima navigoval tentokrát zkušený Julius Gál a tak jsem se zeptal...

celý článek

APmotorsport v cíli Prachatické rallye - unavení, ale šťastní

Po třech dnech velkého úsilí si odváží posádka Tomáš Arazim - Jan Olšaník první vavřínové umístění v absolutní klasifikaci ČMPR. S vozem Mitsubishi obsadili třetí místo za Antonínem Bergerem s JaroslavemVáňou (Ford) a vedoucím mužem absolutní klasifikace ČMPR, Leošem Flídrem, kterého navigoval Bohumil Ehl (Mitsubishi).
Jezdec, Tomáš Arazim, mi odpověděl na pár otázek...

celý článek

KRUMLOV

Po veliké chybě na Slovensku jsme nepřijeli do Krumlova zvítězit, ale především slušně bodovat. Bylo nám jasné, že všechny další soutěže musíme dokončit a zároveň jet velmi rychle, aby byl bodový zisk co nejvyšší. Tomu jsme stoprocentně podřídili naši taktiku.

celý článek

MATADOR TATRY

Pořadatel tradiční Valašské Rally se letos spojil se slovenským Púchovem a tak vznikl první ročník Rally Matador Tatry. Trať okolo Vsetína byla tradičně velmi členitá a náročná.

celý článek


ŠUMAVA

Rakouský Jänner jsme kvůli nevyzpytatelným sněhovým podmínkám a tím i velmi vysokým finančním nákladům vynechali, ale sněhu ani pneumatikové ruletě jsme se na Šumavě stejně nevyhnuli.

Už první den tréninku naznačil, že letošní Šumava bude přinejmenším zajímavá. Přes noc hustě sněžilo a tak byly některé úseky druhý den zcela neprůjezdné.

Pořadatelé museli některé části rychlostních zkoušek zrušit. Naštěstí nepodlehli nátlaku a nepovolili pneumatiky s hřeby, které jsou u nás zakázané. Tak nám stačilo zakoupit pouze 12 speciálních sněhových pneumatik.

celý článek