letošní sezona
posádka vozu
možnost pronájmu vozu
soutěž pro vás
partneři našeho týmu
máte zájem o reklamu na našem voze?
spojení na náš tým

 

Navštivte také další motoristické weby! Najdete je na adresách

ewrc.cz

motormix.cz

rallyejournal.cz

auto.impuls.cz


Archív článků - sezóna 2002 :

Václav Arazim a Julius Gál potřetí v řadě Mistry ČR ve skupině N

Třetím místem na právě skončené rally v Příbrami si posádka týmu Hellamotorsport zajistila titul Mistrů ČR ve skupině N pro rok 2002.

Cesta za posledními body nebyla vůbec jednoduchá. Vše začalo na 1.RZ špatnou volbou pneumatik, která znamenala 34. místo v absolutní klasifikaci 13.místo ve skupině N a hlavně neuvěřitelnou ztrátu 40 vteřin na nejrychlejší posádku skupiny N. Takhle si Václav Arazim oslavu svého svátku nepředstavoval...

celý článek

Hella motorsport - suverénní vítězství

Poslední podnik s koeficientem 3, zlínská Barum rallye, se stal kořistí posádky Hellla motorsport Václava Arazima a Julia Gála. Druhý Miroslav Jandík a třetí Marcel Tuček zůstali tentokrát velmi "daleko" za nejrychlejší posádkou skupiny N.

Po první etapě měla posádka Hella motorsportu nad svými hlavními konkurenty jen nepatrný náskok. Vše měla podle spolujezdce Julia Gála rozhodnout sobota se 150 km RZ a třemi průjezdy známou Pindulou. Ta, oproti loňským ročníkům, doznala podstatných změn, v podobě zatlučených "vodících" kolíků, zužujících již tak uzoulinkou trať technické RZ. Nakonec rozhodly jiné RZ. Především ty v okolí Rakové a Tesáku. Právě tady nejvážnější konkurence nejvíce chybovala a ztratila více jak půl druhé minuty.

celý článek

Lídři skupiny N na Bohemia rally těsně druzí

Předem dementujeme jakákoliv nařčení z nepovolených tréninků a čestně prohlašujeme, že jsme se ničeho podobného před rally Bohemia nedopustili!!!

29. ročník Bohemia rally, jedoucí se tradičně v okolí Mladé Boleslavi, připravila pro diváky i jednotlivé soutěžní posádky skvělý sportovní zážitek. Ten byl letos rozložen dokonce do tří dnů. Na startu samozřejmě nemohla chybět vedoucí posádka skupiny N Hella motorsport.

celý článek

Hella motorsport - skvělým finišem v Krumlově potvrdili vedení skupiny N

Skvělý finiš ve druhé etapě předvedla posádka týmu Hella motorsport Václav Arazim a Julius Gál, i když stejně jako v loňské sezóně ani letos se nepodařilo dosáhnout na vítězství ve skupině N a stejně jako loni si vítězství z Krumlova odvezl jejich největší konkurent Miroslav Jandík.

celý článek

Druhé suverénní vítězství týmu Hella motorsport

Posádka Hella motorsport, Ing.Václav Arazim a Julius Gál, zvítězila ve skupině N i ve 2. podniku MČR. Na Valašsku bylo vítězství ještě přesvědčivější než na Šumavě. Nikoliv však bez problémů.

celý článek

První závod, první vítězství, ale také těžká havárie

Vítězstvím ve skupině N a celkovým čtvrtým místem v úvodním podniku Mistrovství České republiky, Rallye Šumava Mogul, tak se uvedla do letošní závodnické sezóny první posádka AP Motorsport Arazim - Gál jedoucí ve zcela novém voze - Mitshubishi Lancer EVO VII. ...

celý článek